Justin Bieber zaśpiewał nowożeńcom serenadę na Bora Bora

Muzyk spotkał ich przypadkowo w trakcie swojego urlopu

Obecnie Justin Bieber spędza wakacje na Bora Bora, gdzie zostało zrobione słynne już zdjęcie z jego nagimi pośladkami. W trakcie wypoczynku natknął się na parę, która była świeżo po ślubie i właśnie na wyspach należących do Polinezji Francuskiej postanowiła spędzić swój miesiąc miodowy.

>>> Justn Bieber zamieścił w sieci swoje nagie zdjęcie! Ma bardzo zgrabne posladki!

Muzyk postanowił dodatkowo umilić wieczór nowożeńcom i specjalnie dla nich zaśpiewał romantyczną serenadę, po czym przyłączył się do nich, by razem celebrować ich szczęście przy drinkach z palemką.

Zachwycona tym spotkaniem panna młoda, Katie Wollesen napisała na Twitterze i zamieściła wspólne zdjęcie:
„Dziękuję ci @justinbieber za zaśpiewanie nam serenady przy kolacji, wspólną zabawę przy grze flip cup i za przewodzenie zwycięskiej drużynie w pierwszorocznym meczu w kokosowe kręgle! #honeymooninwiththebiebs.”

Biebs oczywiście nie omieszkał odpisać: „Nie jestem pewny, jaką minę zrobiłem na zdjęciu, ale miło było was poznać. Udanego miesiąca miodowego.”

Sam też zamieścił to samo zdjęcie na swoich portalach społecznościowych z podpisem: „Zeszłej nocy poznałem i spędziłem trochę czasu z najlepszą parą młodą, a potem stało się to.”

>>> Justin Bieber twerkuje dla starszej pani! Zobaczcie, jak kręcił tyłkiem!

Tylko pozazdrościć takiego farta!

Czwartek, 09. Lipca 2015