Selena Gomez na basenie z Justinem Bieberem

Taylor Swift załamała ręce…

Wygląda na to, że Justin Bieber i Selena Gomez nie mogą bez siebie żyć. Para rozchodziła się i schodziła już tyle razy, że w końcu nikt nie wiedział, co tak naprawdę się między nimi dzieje. Ostatnio piosenkarka zarzekała się, że rozdział związany z jej eks-chłopakiem jest już zamknięty i nie zamierza do niego wracać. Widać, zmieniła zdanie…

>>> Naga Selena Gomez w najnowszym klipie! Zobaczcie "Good For You"!

Przedwczoraj (11 lipca) Sel i Biebs spotkali się w Montage Hotel w Beverly Hills, gdzie sobotnie popołudnie spędzili nad basenem. Z relacji świadków wiadomo, że Gomez przebywała w prywatnej lodżdży wynajętej przez idola nastolatek. Oboje prezentowali się świetnie: Justin prężył mięśnie w błękitnych kąpielówkach, a Selena opalała się w granatowym bikini, które później przykryła obszernym czarnym t-shirtem (prawdopodobnie należącym do muzyka).

Osobą, która najbardziej nie jest zadowolona ze spotkania tych dwojga, jest najlepsza przyjaciółka wokalistki, Taylor Swift. Gwiazda boi się, że jej kumpela znów będzie cierpieć: „Taylor nie zakończy swojej przyjaźni z Seleną, ale stara się przekonać ją, że Justin jest okropny.”

>>> Goła klata, niezłe mięśnie… Gorące foty! Które najlepsze?

Jak myślicie, czy pomiędzy Seleną a Justinem znów coś się kroi?

Poniedziałek, 13. Lipca 2015