Club 80 w Siemianowicach Śląskich - lipiec!

Sprawdźcie, co będzie się działo...

Zapraszamy do Clubu 80 w Siemianowicach Śląskich (Olimpijska 15)

Sprawdźcie, co będzie się działo w lipcu!

17.07.2015 Summer Max Party music by dj Max Kolankov house zone
BEZPŁATNE WARSZTATY TAŃCA music by dj Cihy

Zapraszamy na imprezę jakiej jeszcze nie było!!! Start 20:00 i bawimy się do białego rana. W czasie imprezy odbędą się bezpłatne warsztaty taneczne prowadzone przez profesjonalnych instruktorów tańca latino z Szkoły Tańca SALSOPOLIS.

W każdy piątek na drugim poziomie równoczesne gramy największe hity muzyki współczesnej. Rezydentem house zone jest Dj Malec, który gwarantuje imprezy na najwyższym poziomie. Gramy muzykę klubową z naciskiem na House and R`N`B . Grają największe gwiazdy śląskiej sceny klubowej.

18.07,2015 Sea Party music by dj Mateo
Sobota to noc dla koneserów muzyki dyskotekowej lat 80, w pełnym słowa tego znaczeniu. Gramy na trzech poziomach z pełną parą. Usłyszymy największe hity parkietów z lat 80. Przekrój od Michaela Jacksona,Modern Talking, Savage, Bad Boys Blue, C.C.Catch po polskie hity z tamtych lat

24.07.2015 ITALO DISCO music by dj Marco
Johnnie Walker Party music by dj Malec house zone

W piątki zapraszamy na imprezy w klimatach lat 80, z dużym naciskiem muzycznym na nurt italo disco.Usłyszymy m.in. Savage, M.Bedford, Silent Circle, P.Lion, Gazebo, Silver Pizzoli, jak również Modern Talking, Bad Boys Blue, Michael Jackson, Madonna™ czy światowe hity rock`n`rolla. Nasze parkiety czekają na koneserów ITALO.

Zapraszamy na piątkową imprezę pod patronatem Johhnie Walker.
Nie tylko zagramy największe hity lata, ale ugościmy Was naszymi promocjami!

25.07.2015 Saturday Party music by dj Cool-D

31.07.2015 BEZPŁATNE WARSZTATY TAŃCA music by dj Cihy
House Zone music by dj Malec

Poniedziałek, 13. Lipca 2015