Caitlyn Jenner ćwiczy damski głos z Kim Kardashian West

  Jak jej poszło? Zobaczcie nagranie!

  Przemiana Bruce’a Jennera w Caityn Jenner poruszyła wszystkich, w szczególności najbliższą rodzinę. W końcu niecodziennie czyjś ojciec staje się drugą matką. W związku z tym Caitlyn postanowiła nagrać bardzo osobisty materiał, w którym opowie o swojej historii i drodze do stania się kobietą.

  „I Am Cait” to pełen wzruszeń, ale i również zabawnych sytuacji film opisujący życie byłego mistrza olimpijskiego. Ostatnio do sieci trafił fragment z jednego ze spotkań Cait z Kim Kardashian West, które zostało nakręcone na potrzeby dokumentu. W trakcie pogaduszek temat zszedł na głos Jenner, który jest mało kobiecy. Przez to 65-latka często miewa problemy, gdy rozmawia z kimś przez telefon.

  Za namową Kardashianki Caitlyn postanowiła spróbować przemówić w nieco wyższym tonie. W tym celu zaaranżowały scenkę rozmowy telefonicznej. Pomimo starań, średnio to wyszło. Zawiedziona Kim odrzekła: „Nie brzmisz inaczej!”

  Cóż, najwyraźniej pani Jenner będzie jeszcze musiała poćwiczyć. Bądźcie jednak wyrozumiali, bo to trudna sztuka umiejętnie modulować głos.  Sobota, 01. Sierpnia 2015