Seksowna Rita Ora w skórzanym wdzianku i nowej fryzurze!

Zobaczcie jej najnowszą sesję dla Glamour!

Rita Ora to bez wątpienia piękna i pociągająca kobieta. W najnowszej sesji dla magazynu „Glamour” pokazała, że potrafi być jeszcze bardziej ponętna i seksowna.

>>> Rita Ora i jej 7 najnowszych fryzur! Która najlepsza?

Brytyjska piosenkarka pozuje na kanapie w koralowo-różowej bieliźnie i ze skórzanym bardzo obcisłym wdzianku, które przed chwilą z siebie zdjęła (albo planuje na siebie włożyć). Wygląda na zamyśloną i czymś zafrapowaną. Mimo pochmurnej miny,,wygląda przepięknie. Mocny makijaż ust i oczu tylko podkreśla jej opaleniznę.

Drugie zdjęcie z tej sesji (wykorzystane do okładki miesięcznika) przedstawia zupełnie nagą Orę, która zasłania gołe ciało biało-czarną sukienką! Nie dziwi nas jej odwaga, w końcu nie od dziś jest to jasne, że Rita nie ma problemu z pokazywaniem tego i owego…

Zaskakującym elementem jej wizerunku są włosy. Mają odcień naturalnego blondu (Rita najczęściej farbuje się na platynowy blond) oraz są bardzo gładko i naturalnie uczesane. Czyżby gwiazda postanowiła nieco ocieplić swój wizerunek?

>>> Rita Ora założyła balową suknię do baru! Przegięła?

W wywiadzie wokalistka powiedziała kilka słów na temat swojego udziału w* „X Factorze”*. Jako jurorka pragnie zrobić wiele, by dać wyraz swojej wartości, wiedzy i kreatywności oraz udowodnić, że jest utalentowaną artystką.

Podoba się Wam taka Rita Ora?

Niedziela, 02. Sierpnia 2015