Zayn Malik i Perrie Edwards zerwali ze sobą!!

Jak to?! Przecież miał być ślub!

Wygląda na to, że obecny rok jest czasem, w którym Zayn Malik postanowił zakończyć pewne etapy w swoim życiu i rozpocząć kolejne. Po tym, jak w marcu opuścił One Direction, teraz rozstał się ze swoją narzeczoną Perrie Edwards!

>>> Zayn Malik wyrzucony z wytwórni muzycznej Simona Cowella. Od razu podpisał inny kontrakt

Jak do tego doszło? Z relacji znajomego pary wiadomo, że muzyk czuł zbyt dużą presję na sobie: „Perrie naciskała, żeby ustalić datę ślubu”. W końcu nie wytrzymał i zakończył ich relację.

Okazuje się, że wcale nie było tak kolorowo, jak to pokazywali w mediach społecznościowych: „Zayn i Perrie walczyli ze sobą od miesięcy. Ona ciągle była w trasie koncertowej, on skupiał się na swojej karierze solowej. Rzadko się widywali, a seksu nie uprawiali od ponad dwóch miesięcy. Pogorszyło się w momencie, gdy zaczęła naciskać na ustalenie daty ślubu. Naciskała i naciskała, aż w końcu Zayn powiedział jej, że nie chce się żenić.”

Edwards bardzo przeżyła to rozstanie. Nie spodziewała się, że Malik może nie chcieć z nią być: „Bardzo przejęła się tym rozstaniem. W trakcie tournée praktycznie przez cały czas płakała. Na szczęście koleżanki z zespołu były przy niej. Robiła dobrą minę do złej gry i dzielnie promowała Little Mix, ale w środku była w rozsypce.

>>> Perrie Edwards w sprawie odejścia Zayna Malika z 1D. Co takiego powiedziała?

Jesteśmy w szoku, a Wy?

Środa, 05. Sierpnia 2015