Pobita Ewa Farna w najnowszym teledysku

„Rutyna” ma szokować, czy może skłonić do myślenia? Zobaczcie klip!

Wczoraj (5 sierpnia) na oficjalnym kanale Ewy Farnej na YouTubie pojawił się jej najnowszy, oficjalny klip do piosenki „Rutyna”, która pochodzi z opublikowanego pod koniec 2013 roku krążku „Winna”.

W klipie możemy zobaczyć Ewę i jej zespół, którzy zostają dotkliwie pobici przez swoich fanów. Najmocniejszym momentem jest ten, w którym ktoś wyrywa Farnej mikrofon w trakcie, gdy rozdaje autografy: „Metaforycznie bardzo mocno pokazuje to fakt, że czasami podpis czy zdjęcie jest po prostu ważniejsze od samej muzyki” – wyznała Ewa.

Gwiazda wytłumaczyła się z tak mocnego wideo: „Klip pokazuje mnie i mój zespół. Wyolbrzymiamy wizualnie to, jak czasami możemy się czuć… W teledysku chciałam pokazać to, że na miano fana nie zasługuje każdy. Za fana uważam człowieka, który bawi się moją muzyką, lubi teksty, przychodzi na koncerty, słucha piosenek czy może po prostu jest sympatykiem tego, co robię i tego, co reprezentuję sobą jako muzyk i człowiek. Często jednak zdarzają się sytuacje, gdzie chodzi komuś o sam fakt tego, że jestem popularna. Obojętnie, z jakiego powodu. Chcą zdjęcie albo autograf, bo jestem sławna – a jak tego nie dostaną, przestają być fanami, a ja przestaje być dla nich fajna. Takich ludzi jednak nie nazywam fanami. Myślę, że po usłyszeniu singla i obejrzeniu teledysku każdy zrozumie, jak definiuję słowo ‘fan’.”

Co sądzicie o teledysku do „Rutyny”?Czwartek, 06. Sierpnia 2015