Kylie Jenner bez makijażu i sztucznych włosów…

 • Paparazzi sfotografowali wczoraj (21 września) Kylie Jenner, kiedy tego kompletnie się nie spodziewała… Tym razem zobaczyliśmy siostrę Kim Kardashian bez makijażu i bez sztucznych włosów.

 • Zobaczcie, jak Kylie Jenner prezentuje się bez makijażu i doczepianych włosów.

 • Twarz Kylie bez kolorowych kosmetyków wygląda na szczęście jeszcze dość młodo i świeżo. Przypomnijmy, że Jennerka ma dopiero 18 lat!

 • Jej usta bez nałożonej pomadki nadal są nienaturalnie pełne… więc nie damy nabrać się na triki makijażowe działające cuda!

 • Włosy dziewczyny bez nałożonych sztucznych pasm są krótkie i czarne, ale nie uważamy żeby prezentowały się gorzej niż doczepy. Co sądzicie o naturalnej Kylie…

 • Najpopularniejsze wideo

  Celebrytka wygląda jak inna dziewczyna!

  Paparazzi sfotografowali wczoraj (21 września) Kylie Jenner, kiedy kompletnie się tego się nie spodziewała… Tym razem zobaczyliśmy siostrę Kim Kardashian bez makijażu i bez sztucznych włosów.

  Twarz Kylie bez kolorowych kosmetyków wygląda na szczęście jeszcze dość młodo i świeżo. Przypomnijmy, że Jennerka ma dopiero 18 lat! Jej usta bez nałożonej pomadki nadal są nienaturalnie pełne… więc nie damy nabrać się na triki makijażowe działające cuda!

  Włosy dziewczyny bez nałożonych sztucznych pasm są krótkie i czarne, ale nie uważamy żeby prezentowały się gorzej niż doczepy.

  Obejrzyjcie fotki i dajcie znać, co sądzicie o naturalnej Kylie…

  Wtorek, 22. Września 2015