Koncert Disclosure!

13.02.2016 Warszawa Torwar!

Agencja Go Ahead z przyjemnością może ogłosić, że do Polski na klubowy koncert przyjedzie duet Disclosure! Braci Lawrence zobaczyć będzie można 13 lutego na warszawskim Torwarze.

Obraz dzisiejszej sceny elektronicznej nie byłby pełen bez uznania wkładu, jaki Guy i Howard Lawrence wnieśli wraz z ukazaniem się ich debiutanckiego „Settle” w 2013 roku. Płyta przez wiele tygodni znajdowała się na czele kluczowych zestawień najpopularniejszych wydawnictw i otworzyła drogę kolejnym młodym wykonawcom nowej fali elektroniki.

25 września ukaże się drugi album Disclosure – „Caracal”. „Teraz czujemy się jak zespół, a nie tylko autorzy muzyki klubowej” – powiedział Howard. „To, jak piszemy teraz, to songwriting w klasycznej postaci – utwory, które możesz zagrać na pianinie”.

O tym jak prezentuje się Disclosure po wydaniu drugiego, niezwykle wyczekiwanego krążka, będzie można się przekonać 13 lutego 2016 na warszawskim Torwarze. Wejściówki na ten koncert trafią do ogólnej sprzedaży 2 października i dostępne będą na www.biletomat.pl
, www.eventim.pl
, www.ebilet.pl
, www.ticketpro.pl
oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.
Natomiast 30 września na stronie www.go-ahead.pl
uruchomiona zostanie przedsprzedaż, dzięki której w bilety będzie można zaopatrzyć się wcześniej.

Czwartek, 24. Września 2015