Regulamin robienia selfie z Justinem Bieberem

Przygotujcie się!

Po ostatniej aferze z narkotykami na imprezie u Justina Biebera, wokalista stara się rozluźnić atmosferę. Z tej okazji Biebs zamieścił w sieci żartobliwy regulamin robienia sobie z nim selfie. Wokalista stara zapewnić sobie i swoim fanom maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas fotografowania!

Po przeczytaniu tego regulaminu możecie zastanawiać się, czy naprawdę chcecie sobie zrobić fotkę z Biebsem… Może warto po prostu podejść do niego i pogadać jak z człowiekiem?

„1. *Wrzaski *nie sprawią, że chętniej zrobię sobie z tobą zdjęcie. Chcę czerpać z tej chwili przyjemność, tak samo jak ty. Ale nie będę się dobrze bawił, gdy poczuję, że nie okazujesz mi szacunku.

2. Jeśli grzecznie poprosisz, to prawie zawsze zrobię sobie z tobą fotkę. Ale może też się zdarzyć, że to się nie uda, bo nie będę w humorze do pozowania. Szanuj mnie i traktuj w taki sposób, w jaki chcesz, by traktowano ciebie.

3. Wolałbym porozmawiać z tobą przez pięć minut i nie robić zdjęć. Nie będziemy wprowadzać wtedy zbędnego chaosu.

4. W zasadzie, to dlaczego właściwie przyjeżdżasz, żeby mnie zobaczyć? Czy naprawdę chcesz mieć ze mną kontakt, czy tylko chcesz później opowiadać znajomym, że mnie widziałeś?

5. Pamiętaj, nie jestem nieosiągalny. Nie jestem niedostępny. Jestem taki sam jak ty i komunikuję się dokładnie tak samo.”

Podoba Wam się ten regulamin? Dajcie nam znać, co sądzicie…

Wtorek, 29. Września 2015