Koncertowe stylizacje Ariany Grande

 • W niedzielę (27 września) odbył się koncert Ariany Grande. Ślicznotka o potężnym głosie wyglądała bardzo seksownie w trzech różnych kreacjach.

 • Zobaczcie, jak Ariana Grande prezentowała się na swoim koncercie w niedzielę (27 września).

 • Jedna ze stylizacji to eleganckie body z falbaną przy biodrach. Do tego artystka dopasowała świetne buty z cholewką sięgającą za kolano.

 • Druga stylizacja była już trochę bardziej zwariowana. Czarno-białe kwadraty na bluzce z lateksu i bardzo krótkie szorty to może kiczowaty zestaw, ale nie na pięknej Arianie.

 • Ostatni strój to jasna, bardzo bogato zdobiona sukienka. Artystka nie zapomniała oczywiście o swoim słynnym dodatku, czyli kocich uszach.

 • Najpopularniejsze wideo

  Piosenkarka wyglądała uroczo…

  W niedzielę (27 września) odbył się koncert Ariany Grande. Ślicznotka o potężnym głosie wyglądała bardzo seksownie w trzech różnych kreacjach.

  Jedna ze stylizacji to eleganckie body z falbaną przy biodrach. Do tego artystka dopasowała świetne buty z cholewką sięgającą za kolano.

  Druga stylizacja była już trochę bardziej zwariowana. Czarno-białe kwadraty na bluzce z lateksu i bardzo krótkie szorty to może kiczowaty zestaw, ale nie na pięknej Arianie.

  Ostatni strój to jasna, bardzo bogato zdobiona sukienka. Artystka nie zapomniała oczywiście o swoim słynnym dodatku, czyli kocich uszach.

  Obejrzyjcie fotki i dajcie znać, która stylówka podoba Wam się najbardziej?

  Wtorek, 29. Września 2015