Zayn Malik planował to od dawna?!

„Zawsze wiedziałem, że chcę odejść z One Direction”

W marcu tego roku Zayn Malik zdecydował się odejść z One Direction i rozpocząć solową karierę. Przyczyny jego rezygnacji z dalszej współpracy z Niallem, Louisem, Harrym i Liamem były do tej pory bliżej nieznane, aż do teraz, kiedy muzyk postanowił udzielić szczerego wywiadu.

>>> Zayn Malik pokazał kadry ze swojego solowego klipu! Sprawdźcie, co szykuje!

W rozmowie z magazynem Fader wyznał, że właściwie nigdy nie czuł, że chce być częścią boys bandu:

„Od samego początku czułem, że po prostu chcę iść do domu. Przemyślałem to. Nawet nie wiem, kiedy zdecydowałem się, to zrobić. Kiedy nadszedł czas, żeby odejść, poczułem, że podjąłem dobrą decyzję. Obudziłem się rano, i jeśli mam być z wami szczery, pomyślałem: ‘Muszę iść do domu. Po prostu muszę wreszcie być sobą, ponieważ mam już dość.’”

Malik zdradził również najważniejsze powody swojego odejścia: „Największą rzeczą, dla której odszedłem z bandu, było dostrzeżenie tego, że nie chcę być już tak wielki. Nie chodzi o ilość sprzedanych biletów. Chodzi o coś więcej, o kontakt z ludźmi. Chcę to robić we właściwy sposób i chcę, by wierzyli w to, co mówię. Zarobiłem wystarczająco, by żyć komfortowo. Teraz po prostu chcę robić muzykę. Jeśli ludzie będą jej słuchać, będę szczęśliwy.”

Obecnie Zayn pracuje nad swoim pierwszym solowym albumem, który będzie utrzymany w klimacie R&B, w przeciwieństwie do muzyki pop, jaką robił z 1D: „Kiedy byłem w zespole, kochałem wszystko, co robiliśmy, poza muzyką, której nie chciałem słuchać. (…) Chciałbym robić muzykę, która będzie zaje###ta.”

>>> Zayn Malik tęskni za Perrie Edwards! Będzie chciał do niej wrócić?

I co Wy na to?

Czwartek, 19. Listopada 2015