Kim Kardashian West trafiła do szpitala!

W nocy zawiózł ją tam Kanye West. Problemy z ciążą??

Nie da się ukryć, że Kim Kardashian West znosi drugą ciążę dużo gorzej niż pierwszą: ma bardziej opuchnięte nogi, a na dodatek dziecko jest ułożone w złej pozycji. Mimo to celebrytka nie potrafi sobie odmówić bywania na imprezach, biegania po sklepach, noszenia niewygodnych, ale za to modnych kreacji oraz nieustannego latania samolotem.

>>> Kim Kardashian West wspomina czasy, kiedy była szczupła. Wyglądała lepiej?

Intensywny tryb życia mógł się przyczynić do jej ostatniego problemu. O 2 w nocy Kim poczuła „rozdzierający ból” w okolicach brzucha, więc Kanye West od razu zawiózł ją do szpitala. Na miejscu na szczęście okazało się, że nie dzieje się nic złego.

Informator wyznał amerykańskim mediom: „Wszystko skończyło się dobrze. Kim bardzo panikuje. Każdego dnia znajduje sobie jakiś problem. Doprowadza tym Kanye do szału. To dziecko jest dla niej całym światem. Wie, że będzie to jej ostatni potomek i odetchnie z ulgą dopiero, gdy będzie miała synka w swoich ramionach.”

>>> Kylie Jenner odmówiła pomocy Kim Kardashian West! Jak zareagowała celebrytka? [WIDEO]

Trzymamy kciuki, aby wszystko dobrze się ułożyło. Mamy też nadzieję, że w tych ostatnich tygodniach Kardashianka trochę zwolni i zatroszczy się o siebie i zdrowie swojego dziecka.

Czwartek, 26. Listopada 2015