Światowy Dzień Walki z AIDS: zaplanuj swoją grę wstępną w trójkącie…

… z #SafeSext!

1 grudnia wypada coroczny Światowy Dzień Walki z AIDS, a trakcie którego ludzie na całym świecie jednoczą się, by wesprzeć akcję przeciwko HIV. To także świetny moment na to, by porozmawiać o seksie.

Pogadanki o współżyciu są przyjemne, podniecające i zabawne. Ale rozmowy o kondomach? To prawdziwy morderca nastroju. Jednak czy faktycznie nie powinno się o nich rozmawiać?

Wirtualne rozmowy o seksie, tzw. sexting, mają miejsce w trakcie flirtowania na czatach społecznościowych, a także podczas korzystania z aplikacji do randkowania, czy wysyłania SMS-ów. Są przepełnione zmyślnymi gierkami słownymi, ponętnymi zdjęciami, czy chociaż emoji z podtekstem (banan, pączek, bakłażan itd.). Wszystko po to, by zadziałać na wyobraźnię partnera. A co z bezpieczeństwem? Temat prezerwatyw właściwie nigdy się nie pojawia. Dlaczego?

Bo to wstydliwy temat, o którym trudno wspomnieć wprost. Nie ma także oficjalnego emoji przedstawiającego kondom, który nieco ułatwiłby sprawę. Nasi znajomi z Durexa przy współpracy z fundacją MTV Staying Alive Foundation postanowili to zmienić. Stworzyli niepowtarzalny emoji – SefeSext!

Teraz każdy może bez spinki włączyć prezerwatywy do rozmów o seksie, a przy okazji zadbać o własne bezpieczeństwo.

Wiecie, co jest w tym wszystkim najlepsze? Jest to darmowe! Swój osobisty zbiór safe-sext-emoji możecie ściągnąć WŁAŚNIE TUTAJ:

Apple

Google Play

Smart-Link

Wtorek, 01. Grudnia 2015

  • Światowy Dzień Walki z AIDS: #SefeSext

  • Światowy Dzień Walki z AIDS: #SafeSext 2