Zayn Malik szczerze o nowym albumie i odejściu z One Direction!

Przeczytajcie fragmenty wywiadu dla magazynu Complex!

Już za trzy dni ukaże się pierwszy solowy album Zayna Malika „__Mind Of Mine__”. Z tej okazji piosenkarz wziął udział w sesji zdjęciowej i wywiadzie dla magazynu Complex. Zayn w wywiadzie opowiedział o tworzeniu albumu oraz o odejściu z One Direction.

>>> Zayn Malik i Gigi Hadid na kolejnej słodkiej fotce! Zobaczcie „__Cały proces tworzenia albumu był krótki, ale czułem się jak zwykle. Napisałem o wszystkich swoich osobistych sprawach__” – powiedział. Piosenkarz został także zapytany o to, jak bardzo zmagał się z prawdziwym sobą będąc w One Direction.

„__To było zaprzeczenie mojej autentyczności, tego co sądzę o muzyce i co do niej czuje. Dlatego musiałem odejść z zespołu. Jednak to, że postanowiłem być sobą, nie znaczy, że żałuję czasu spędzonego z Louisem, Harrym, Niallem i Liamem. Nikt nie może powiedzieć, że jestem niewdzięczny, pomimo, że spotykam się z takimi opiniami, kiedy mówię, że nie spełniałem się w 1D. Poprzez muzykę, którą tworzę teraz, mogę wyrazić prawdziwego siebie, a to napięcie, które towarzyszyło mi w 1D zniknęło__” – powiedział.

>>> „BeFour” kolejnym hitem Zayna Malika! [WIDEO] Posłuchajcie!

Żałujecie, że Zayn odszedł z zespołu?

Wtorek, 22. Marca 2016