Avicii kończy karierę! Koncert 15 lipca to jedyna szansa na zobaczenie go w Polsce!

Nie możecie tego przegapić!

Tegoroczna trasa koncertowa Avicii’ego będzie ostatnią w karierze artysty. Ku zaskoczeniu wszystkich fanów szwedzki DJ i producent muzyczny poinformował o zakończeniu występów na żywo!

>>> Już w lipcu! Koncert Avicii'ego i Modestep! Zobaczcie!

„__Chciałbym podziękować wszystkim fanom którzy kiedykolwiek kupili bilet, albo zakradli się na koncert, kupili lub ściągnęli moją piosenkę, komentowali albo krytykowali moje posty. To wasze pomysły i opinie o mojej muzyce pozwoliły mi się rozwijać. Zawdzięczam wam wszystko! Nigdy nie porzucę muzyki – nadal będę komunikował się z fanami poprzez moją twórczość, jednak zdecydowałem, że trasa koncertowa 2016 będzie ostatnią w mojej karierze. Sprawmy, by była wielkim sukcesem!__” – napisał Avicii.

Koncert w Polsce, w ramach wydarzenia Music Power Explosion, które odbędzie się 15 lipca na Stadionie Energa Gdańsk będzie więc pierwszym i zarazem ostatnim występem artysty w naszym kraju!

Wydarzenie poprzedzi m.in. występ Modestep Dj Set, jak również dj-sety innych artystów, których nazwiska poznamy już niebawem. Wejściówki możecie kupić za pośrednictwem stron: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

>>> Koncert Avicii’ego i Modestep zbliża się wielkimi krokami! Poznajcie szczegóły!

Zaskoczeni?

Środa, 30. Marca 2016