Gwiazdy, Youtuberzy i inni cieszą się z wyniku wczorajszego meczu! [WIDEO]

Nawet Russel Crowe pochwalił naszą drużynę! Koniecznie zobaczcie!

Za nami sądny mecz w rozgrywkach Euro 2016! Wczoraj, na stadionie we Francji Polacy zagrali z Niemcami! Wynik zakończył się remisem, co dla Polskiej drużyny oznacza bardzo duże prawdopodobieństwo wyjścia z grupy!

O meczu nie zapomniały także gwiazdy! Dzielnie wspierały Polaków i zagrzewały ich do boju! Na swoich profilach m.in. Doda, Cleo, Honey, Natalia Szroeder, Ewa Farna, Afromental, Ewelina Lisowska, Karolina Gilon kibicowali Polakom! Również znani Youtuberzy tacy jak JDąbrowsky, Wardęga, czy Rezigiusz wspierali naszą drużynę!

Znany aktor, Russel Crowe także był zachwycony grą Polaków! Na swoim profilu na Twitterze pogratulował naszej drużynie i napisał, że bardzo mu się podobała gra Polaków! My także gratulujemy wczorajszego meczu!

Kto najlepiej sprawdził się w roli kibica?

Piątek, 17. Czerwca 2016