Russel Crowe, Lewandowska, Chodakowska i inni cieszą się z wyjścia z grupy Polaków na Euro 2016!

W końcu się udało! Po raz pierwszy od 30 lat!

Tak, tak, tak! W końcu się udało! Po raz pierwszy od 30 lat Polska zdobyła awans na Euro! Wczorajszy mecz Polska – Ukraina przypieczętował zwycięstwo Polaków, którzy wyszli z grupy na drugim miejscu!

Po raz kolejny grą Polaków zachwycony był Russel Crowe, który na swoim Twitterze pogratulował naszej drużynie! Polakom kibicowały gwiazdy: Ania Lewandowska, Ewa Chodakowska, Wojtek Łozowski, Małgorzata Rozenek, Cezary Pazura i inni!

Co prawda mecz nie był łatwy, jednak kiedy na boisko wyszedł Kuba Błaszczykowski niemal od razu strzelił bramkę! Dzięki temu już w sobotę zagramy ze Szwajcarią! Ach, co to będzie za mecz! My trzymamy kciuki za naszą drużynę i mamy nadzieję, że sobotni mecz nie będzie naszym ostatnim na Euro 2016!

Będziecie kibicować?Środa, 22. Czerwca 2016