Polacy awansowali do ćwierćfinału Euro 2016! Po meczu doszło do małej przepychanki między piłkarzami!

Z wygranej Polaków cieszą się m.in. Russel Crowe, Anna Lewandowska, Sara Boruc, no i my oczywiście! Gratulujemy!

Wczoraj (25.06.2016) na stadionie Stade Geoffroy Guichard w Saint-Etienne we Francji, miało miejsce niemal historyczne wydarzenie! Reprezentacja Polski w piłce nożnej zmierzyła się z reprezentacją Szwajcarii! Polacy wygrali mecz, dzięki czemu awansowali do ćwierćfinału Euro 2016!!!

Jak zwykle piłkarzy nie zawiedli kibice – zarówno ci na trybunach, przed telewizorami, jak i znane osobistości! Z wyniku meczu cieszą się oczywiście żony piłkarzy – Anna Lewandowska, Sara Boruc czy Marina Łuczenko-Szczęsna! Jak zwykle kciuki za Polaków trzymał także Russel Crowe, który na Twitterze dał wyraz swojej radości!

Po rozegranym meczu między piłkarzami doszło do spięć! Kibice reprezentacji Szwajcarii nie mogli pogodzić się z przegraną swojej drużyny i zaczęli rzucać w naszych piłkarzy plastikowymi butelkami! Do akcji wkroczyli także szwajcarscy piłkarze i między nimi a Polakami doszło do ostrej wymiany zdań i przepychanek! Na szczęście drużyny szybko zostały rozdzielone i nikomu nic się nie stało!

Nie mniej jednak, my również gratulujemy Polakom! Mamy nadzieję, że kolejny mecz także zakończy się dla nich sukcesem! Jesteście wspaniali!

A Wy, kibicowaliście?Niedziela, 26. Czerwca 2016